Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Oct 23, 2018
Piękna Laura w pięknym Lagos

Rejon Algarve to jeden z piękniejszych miejsc w Portugalii....tak mówili. Jednak planując podróż poślubną w tym miejscu, nie byliśmy świadomi jak wiele w tym prawdy. Ten post nie odda klimatu całego miejsca, nie o to tu chodzi. Jednak gdy przybyliśmy do Lagos wiedziałem, że to miejce stworzone do pięknych wakacyjnych portretów.

Już pierwszego dnia zaplanowaliśmy sesję portretową, której efekty możecie zobaczyć poniżej. Urocze Lagos dostarczyło nam całą masę pięknych miejsc. A Laura... no cóż, jak zwykle urzekająca i cierpliwa :)

Błądząc uliczkami Lagos, zachwycaliśmy się niepowtarzalnym klimatem, marząc o codziennym życiu w tak pięknym miasteczku.

Naszym następnym celem było wybrzeże, z którego słynie cały rejon Algarve, a który do tej pory podziwialiśmy tylko na Google Grafika :)

Jak w wielu miejscach, tak i tutaj, na plażę prowadziły długie i strome schody. Z ich szczytu rozciągał się efektowny widok na Atlantyk. Oczywiście nie obeszło się bez kilku portretów (więcej w galerii) :) Laura powoli oswajała się z Sigmą 30mm 1.4 Art.

Plaże w tym miejscu osłonięte są miedzianymi skałami, które musiały być wykorzystane jako tło dla ostatnich zdjęć portretowych z tego dnia :)

Z pewnością tu wrócimy.